Fundacja Zaradni

W fundacji Zaradni zajmujemy się propagowaniem wiedzy oraz edukacji ekonomicznej. Nasze programy skierowane są do osób posiadających problem z nadmiernym zadłużeniem oraz młodzieży wkraczającej w dorosłe życie. W swoich działaniach fundacja Zaradni stawia na praktyczną pomoc. W codziennej pracy staramy się pomagać, edukować i wychodzić na życiową prostą. Misją fundacji Zaradni jest pomoc i edukacja. Szczególną uwagę przywiązujemy do promocji odpowiedzialności za własne decyzje finansowe i świadome za.

OVERVIEW

The domain fundacjazaradni.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have examined zero pages within the web page fundacjazaradni.pl and found seventeen websites interfacing with fundacjazaradni.pl. There is three social media platforms possessed by this website.

FUNDACJAZARADNI.PL TRAFFIC

The domain fundacjazaradni.pl is seeing a fluctuation quantities of traffic through the year.
Traffic for fundacjazaradni.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjazaradni.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjazaradni.pl

Kredyt Inkaso SA skuteczne zarządzanie wierzytelnościami.

Już dostępny w Kredyt Inkaso! Porozmawiaj z nami on-line. MASZ DŁUG W KREDYT INKASO? Masz dług w Kredyt Inkaso? Zadzwoń i rozłóż go na korzystne raty! 22 22 333 44. Chcesz dowiedzieć się więcej? I wyjdź ze swoich problemów finansowych. Co się stanie jeśli nie zapłacę? Jak wypełnić druk wpłaty? Czy mogę płacić w ratach? Masz dług w Kredyt Inkaso? 22 22 333 44.

WHAT DOES FUNDACJAZARADNI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjazaradni.pl Mobile Screenshot of fundacjazaradni.pl Tablet Screenshot of fundacjazaradni.pl

FUNDACJAZARADNI.PL SERVER

I caught that a lone page on fundacjazaradni.pl took one thousand nine hundred and ninety-three milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
188.128.174.30

SERVER OS

We identified that fundacjazaradni.pl is employing the IdeaWebServer/v0.80 server.

Fundacja Zaradni

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "W fundacji Zaradni zajmujemy się propagowaniem wiedzy oraz edukacji ekonomicznej." We analyzed that the web page also said " Nasze programy skierowane są do osób posiadających problem z nadmiernym zadłużeniem oraz młodzieży wkraczającej w dorosłe życie." It also stated " W swoich działaniach fundacja Zaradni stawia na praktyczną pomoc. W codziennej pracy staramy się pomagać, edukować i wychodzić na życiową prostą. Misją fundacji Zaradni jest pomoc i edukacja. Szczególną uwagę przywiązujemy do promocji odpowiedzialności za własne decyzje finansowe i świadome za."

SEEK OTHER WEB PAGES

Hoseo University English Class

Tuesday, September 29, 2009. Love is the most important thing in marriage. Q2Love is the most important thing in marriage. AI agree with Question 2. Among others inteligence level needs to be the same. Wife and husband must have same excellence level, because if someone is more excellent, the smarter person feels very stifled. Monday, September 21, 2009. Look like Che Guevara? You are my enemy.

hoseo university rookie

Hi my girl friend! I always thank you. Korea will offical use second language of english. Thursday, 29 October 2009. Hi my girl friend! I always thank you. because you gave love a lot. I love you and only you. The conclusion you will be a flight attendant. Your dream com true! Thursday, 8 October 2009. Korea will offical use second language of english. but if president arranges official language, Korea will be better nation.

hotel murah setiabudi bandung

Selasa, 30 September 2014. Hotel murah Setia Budi Bandung WOW BANGET. Hotel murah Setia Budi Bandung. Masih bingung mau nginep dimana? Cari tempat yang asik, unik, nyaman, aman dan cocok untuk kita? Masih ragu cari hotel fasilitas lengkap karna gak pas sama budget? Gak usah ragu lagi disini kami menyediakan daftar harga hotel beserta fasilitas yang anda dapatkan. Anda bisa memilih sesuai dengan keinginan dan budget yang anda punya. GAK USAH RAGU LAGI CEK SEKARANG! Hotel mur.

Aleksandra Lidia Nurska - translators profile on GlobTra.com

Absolwentka Italianistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Roczny pobyt na Universita degli Studi di Roma Tor Vergata. Oraz Universita per Stranieri di Perugia. 3 lata doświadczenia w udzielaniu korepetycji na różnych poziomach zaawansowania,. Praktyka pedagogiczna , XIII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie. Podróże, sztuka średniowieczna, sport, literatura.

Mój coDZIENNIK

A ja ciągle weekendy w Zawoi, a pozostałe dni w domu. Chyba wrócę do szkoły bardziej zmęczona niż przed wakacjami.